Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina

  • 71 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina Μαδρίτη με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται μόλις 13 λεπτά με τα πόδια από την Πουέρτα ντελ Σολ και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Atocha, ο οποίος είναι σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα 71 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 7 άτομα.

Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από την Πλάθα Μαγιόρ. Ο Ναός του Ντεμπόντ είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται 2 χλμ. από το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Πάρκο Ρετίρο που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Επίσης, ο σταθμός του μετρό La Latina βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina Μαδρίτη
Apartamento Centrico Para 7 En La Latina
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Centrico Para 7 En La Latina

0 μ από το κατάλυμα
USD 540 USD 486
ανά νύχτα
The Canarian House In Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

The Canarian House In Madrid

90 μ από το κατάλυμα
USD 102 USD 92
ανά νύχτα
Estudio Centrico
Τιμή μόνο για κινητά

Estudio Centrico

4.5
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
147 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Atocha's Train Station
    1,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina;
      Το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina είναι στο κέντρο της Μαδρίτης, κοντά σε Πανεπιστήμιο Southern Wesleyan.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina περιλαμβάνουν Μαδρίτη, Πουέρτα ντελ Σολ καθώς και CaixaForum της Μαδρίτης.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina;
      Η διαμονή στο το Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina κοστίζει 176€.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Atocha's Train Station
    1,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cool Apartment Para 7 En El Centro, La Latina Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο